Spódniczki i sukienki tutu

10

Oferuję własnoręcznie robione spódniczki i sukienki TUTU. Spódniczki wykonane są na ażurowych paseczkach o szerokości 4,5 cm, które rozciągają się od 30 cm do maksymalnie ok. 60 cm (dlatego ta sama spódniczka może być noszona np. przez dwulatkę i dziewczynkę sześcioletnią). Sukienki natomiast wykonane są na ażurowych topach o długości 17 cm i rozciągają się do ok. 50 cm w obwodzie klatki piersiowej.  Dlatego polecam je głównie dla dziewczynek do 2 lat.

Zarówno spódniczki, jak i sukienki wykonane są z podwójnej warstwy wysokiej jakości miękkiego amerykańskiego tiulu, co gwarantuje wyjątkową puszystość i delikatność zarazem.

Wybierając model można kierować się wcześniejszymi realizacjami zaprezentowanymi w albumie „Tutu” na fanpage’u Kreatywnie Zakręcona lub stworzyć własną kombinację kolorystyczną (cena jest zawsze taka sama i zależy wyłącznie od długości). Można również wybrać model jednokolorowy. Staram się mieć wszystkie kolory tiulu w asortymencie, rzadko zdarzają się braki.

Standardowo do spódniczki dołączam kokardkę z wstążki o szerokości 2,5 cm. Natomiast sukienka może być wiązana na ramiączkach, na szyjce lub nie mieć wiązania. Wszelkie dodatkowe ozdoby do spódniczki/sukienki wyceniane są osobno.

Aby zamówić spódniczkę lub sukienkę należy określić jej długość i kolorystykę. Proszę odwołać się do nazwy koloru tiulu we wzorniku lub przesłać link do konkretnego modelu w albumie.

Tiul może być cięty w szpic lub na prosto. Ceny produktów różnią się od siebie ze względu na sposób cięcia i tym samym zużycie materiału. Oba typy spódniczek występują w wielu rozmiarach

SONY DSC

SONY DSC

Zamówienie można złożyć kontaktując się ze mną przez wiadomość prywatną (nie w komentarzu). Warunkiem realizacji zamówienia jest przedpłata na wskazane konto. Wysyłka następuje w ciągu 2-3 dni od dnia zaksięgowania wpłaty na koncie.

tutu cennik nowy

tiul_karta

  • SONY DSC

2 comments

Dodaj komentarz