„Otulańce, czyli szyjemy kocyk dla dziecka.”

Bo ja jestem z tych, co nie usiedzą w miejscu. Nie dla mnie słodkie lenistwo, wieczory przy kominku w fotelu, wylegiwanie się na kanapie… Każda „wolna” chwila to rozmyślania nad kolejnym projektem, planowanie i notowanie z nadzieją, że uda mi się kiedyś ten plan zrealizować. To takie małe, realne marzenia, które mają autentyczną szansę się ziścić. I tak było tym razem…
Potrzeba szerzenia wiedzy tkwi we mnie od dawna – wszak zawodowo realizuję się jako nauczyciel. Zorganizowałam kilka edycji kursu postprodukcji zdjęć szkoląc ponad setkę osób. Jednak niedawno zakiełkowała we mnie myśl o szkoleniu w kolejnej z moich ukochanych dziedzin – szyciu. Tym razem postanowiłam spróbować swoich sił pisząc książkę: e-booka dokładniej. Od początku swojej przygody z szyciem kupuję je namiętnie, czerpiąc garściami z każdej publikacji i mogę śmiało powiedzieć, że wiem, jak powinna wyglądać dobra instrukcja.
I tak od zamysłu do realizacji – dziś przedstawiam moje „dziecko” – pracę, która pochłonęła dłuuugie godziny przy maszynie, z aparatem w ręku i wreszcie przy komputerze. Wszytko po to, by zaoferować Wam produkt bardzo przemyślany, dopracowany i miły dla oka – książkę w formie pliku PDF, którą możesz przeglądać na ekranie monitora.

W tym e-booku chcę nauczyć Cię jak krok po kroku wykonać CZTERY modele kocyków dla dziecka. Każdy z nich ma inny charakter, każdy jest wyjątkowy – od klasycznego patchworku aż do fantazyjnych form, które na pierwszy rzut oka wyglądają na trudne, w rzeczywistości jednak są bardzo proste w uszyciu. Mogą być pięknym i wartościowym prezentem dla nowo narodzonego maluszka oraz dziecka w każdym wieku.

Dlaczego zachęcam do zakupienia mojego e-booka?

  • Wszystkie swoje dotychczasowe doświadczenia dotyczące szycia kocyków zawarłam w jednej publikacji.
  • Bogato zilustrowałam wszystkie etapy tworzenia kocyków.
  • Opisałam proces tworzenia aż czterech różnych okryć dla dzieci.
  • Wyjaśniłam jak wykorzystując proste obliczenia wykonać w analogiczny sposób duży pled czy narzutę.
  • Założyłam grupę na Facebooku dla wszystkich chętnych, którzy zakupili mojego e-booka by wspomóc w dalszych pracach nad własnym wyrobem.
  • Oprócz technik tworzenia kocyków opisuję przydatne narzędzia, doradzam w kwestii wyboru materiałów.

Jak wygląda e-book w środku?

Aparat towarzyszył mi na każdym kroku pisania książki. Moim założeniem było jak najbardziej przystępne przygotowanie instrukcji szycia. Wiem z własnego doświadczenia, że dobrze dobrane grafiki zdecydowanie pomagają w zrozumieniu nawet bardziej skomplikowanych etapów. Sama uczyłam się na podobnych instrukcjach i mogę śmiało powiedzieć, że to z nich czerpałam najwięcej wiedzy.

A co po zakupie?

Jeśli zdecydujesz się na zakup mojej książki, zapraszam Cię do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie służę pomocą i radą na każdym etapie prac nad kocykiem.

Jak dokonać zakupu e-booka?

Oferowana przeze mnie publikacja kosztuje 30 zł. Aby otrzymać e-booka „Otulańce”, dokonaj wpłaty na konto. W tytule KONIECZNIE podaj adres e-mail na który zostanie wysłany do Ciebie wiadomość wraz z instrukcjami jak pobrać plik PDF i dołączyć do grupy na FB.
Wiadomość e-mail zostanie wysłana do Ciebie w przeciągu 48 godzin od zaksięgowania wpłaty na koncie. (koniecznie sprawdź folder SPAM).

Dane do przelewu:
52 1140 2004 0000 3302 7477 7776 (mBank)

Anna Rozwadowska
ul. Kąkolewska 100g
62-065 Grodzisk Wlkp.