Hobby Horse

Witaj w moim świecie Hobby Horse!

Te urocze koniki na kijku totalnie zawładnęły naszym domem. Pierwsze cztery sztuki, które odszyłam ucząc się nowych technik, podarowałam córce – Basi. Kolejne ruszają w świat, jeden za drugim.

Konik ma rozmiar popularnie nazywany przez fanów Hobby Horsingu formatem A3. Oznacza to, że głowa konika wpasowuje się w kartkę formatu A3 (ok. 30 cm x 40 cm). Długość kijka poza konikiem to ok 40 cm.

Koniki wykonane są z materiałów najwyższej jakości z dbałością o szczegóły. Do uszycia konika wybrałam materiał typu minky, który cudownie imituje sierść konia. Znajdziecie go u mnie w wielu kolorach. Materiał ma właściwość „czesania” – gładzony z włosem jest jaśniejszy, zaczesywany pod włos – ciemniejszy. Dodatkowo, odcień „sierści” różni się nieco w zależności od tego, jak pada na nią światło.

Poniżej dostępne kolory:

Grzywa konia może być wykonana z włóczki lub z włosów syntetycznych.

Dostępność kolorów włóczek, jak i włosów, może być zmienna, w zależności od dostępności odcieni w sprzedaży. Staram się utrzymywać bogaty wybór, ale pojedyncze kolory mogą być czasowo niedostępne. W trakcie zamawiania wysyłam dostępne kolory.

Głowę konika zdobić mogą odmianki pojedyncze bądź podwójne w różnych kształtach. Możesz posiłkować się poglądowym zdjęciem, lub pozostawić mi wolną rękę.

Akcesoria

Przygotowałam też ofertę akcesoriów, które idealnie pasują do moich koników: ogłowia, kantary, wodze, lonże i derki. Zachęcam do zapoznania się z ich charakterystyką i ilustracjami w cenniku.
– ogłowie proste skórzane
– ogłowie regulowane skórzane
– kantar z taśmy
– wodze
– lonża
– derka
– plecak do przechowywania i transportu konika

Zachęcam do zapoznania się z cennikiem i złożenia zamówienia na adres e-mail

felicita@kreatywnie-zakrecona.pl

Zapraszam do zerknięcia na wcześniejsze realizacje. To koniki, który już opuściły stajnię Felicita i pofrunęły w świat cieszyć dzieci.

Karmelia

Lidia

Łucja

Miranda